Jak działamy?


Kreatywność
Gwarantuejmy profesjonalny,
kreatywny i unikalny projekt.

Punktualność
Zawsze na czas!
Gwarancja realizacji projektu na czas!

Twoje zadowolenie!
Gwarantujemy, że jakość
wykonanej usługi będzie najwyższa.

O firmie

Drukarnia Kielce:

JP Studio Art to agencja reklamowa / drukarnia, która powstała w 1998 roku w odpowiedzi na potrzeby rynku w zakresie profesjonalnej i kompleksowej obsługi marketingowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania oraz tworzenia tożsamości i unikatowości każdego projektu. Misją firmy jest ciągły rozwój oraz doskonalenie oferty, zaś celem szybka i fachowa reakcja na Państwa potrzeby marketingowe, wprowadzanie na rynek nowatorskich produktów oraz profesjonalna obsługa nawet niewielkich podmiotów gospodarczych. Reklamą zajmujemy się z pasją. Obszar działalności agencji reklamowej JP Studio opiera się na zasadzie pełnego wykonawstwa, kontroli oraz odpowiedzialności – od projektu do gotowego produktu. Nasi Klienci nie muszą angażować innych podmiotów – odpowiadamy za pełną realizację i przebieg każdego zlecenia.

Nasze główne atuty to:

Doświadczenie,
Profesjonalizm,
Wiedza,
Pasja,
Punktualność

Naszym podstawowym celem jest tworzenie i wdrażanie koncepcji, które skutecznie zaowocują biznesowym sukcesem naszych klientów. Specjalizujemy się w budowaniu marek. Realizujemy zlecenia z zakresu projektowania graficznego, reklamy i marketingu. Dynamiczne przemiany na rynku marketingowym, w świecie komunikacji motywują nas do podążania za nowymi rozwiązaniami, by zawsze być o krok przed konkurencją. Rozwijamy się, dzięki czemu pomimo statutu lokalnej agencji reklamowej pozyskujemy nowych klientów pracując dla znanych marek. Nasza stabilna pozycja na rynku, to wynik dynamiki działania, elastyczności, wysokiej jakości usług i kreatywności.

Poza tym co w portfolio, jesteśmy wyjątkowo fajnymi ludźmi, lubimy ze sobą pracować, co przekłada się na efektywną i efektowną pracę z klientami. Nasze projekty będą reprezentować Twoją firmę na zewnątrz. Jest to duża odpowiedzialność, którą z przyjemnością weźmiemy na swoje barki. Doświadczenie podpowiada, że na pewno podołamy.
Rozwój zawdzięczamy nie tylko zdecydowaniu i konsekwencji w osiąganiu założonej strategii, ale także dzięki naszym klientom, to oni wierząc w nasze możliwości, z projektu na projekt powierzają nam coraz większy zakres obowiązków.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Gwarantujemy pełne zadowolenie!Nasza oferta

Projekty graficzne

Druk
offset / cyfrowy

Gadżety reklamowe

Kalendarze

Roll-up

Strony www

Foldery reklamowe

Wizytówki / Koperty firmowe